Talep Formu

Çözüm ortağımızın, belirlemiş olduğu rota ve zamanları dikkate alarak, istenilen araç tipine veya önerdiğimiz en uygun araç modelleriyle güvenli, zamanında, sorunsuz hizmet sunmaya tüm paydaşlarımızla birlikte hazır olduğumuzu bildiririz. Personel taşıma projenizle ilgili olası sorularınızı dilerseniz ekranın sol tarafındaki departman ilgililerine ya da ekranın sağ tarafındaki "talep Formu" na yazarak bize iletebilirsiniz.

Servis araçlarımızda, misafirlerimize karşı sağlıklı seyahat sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla rutin dönemlerde detaylı dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır.

 
 

Talep Formu

Öğrenci taşımacılığında önceliğimiz, öğrencilerimizin tam güvenlikli şekilde evden-okula ve okuldan-eve dönüşlerini eksiksiz ve zamanında sağlamak ilkesi üzerine kurulmuştur. Araç içerisinde öğrencilerimizi online izleme imkanı ve araç takip sistemiyle anlık Lokasyon bilgi paylaşımını temin ediyoruz. Öğrenci taşımacılığı için yönetmeliklerin belirlediği tüm detayları eksiksiz olarak temin edip, okul idarecilerinin ve öğrenci velilerinin taleplerini karşılamaya tüm gücümüzle destek olmaya hazırız.

Şirketlerin talepleri doğrultusunda saha ekiplerinin, personellerinin, ara ya da üst düzey yöneticilerin her segmentten araç ihtiyacını karşılamaya yönelik şoförlü ya da şoförsüz araç temini yapılabilir. Ayrıca iş makinası, minibüs, otobüs, engelli aracı, ambulans, kamyon grubu araçlar da temin edilebilir.

Araç temini, filo ihtiyacını karşılamak için yapılabildiği gibi az sayıda araç ihtiyacını karşılama biçiminde de olabilir.

Sigortalı, rutin bakımı tarafımızca karşılanan, yaz/kış lastiği ihtiyacını gideren hizmet modeliyle sizlere destek verebiliriz.

Araç kiralama; otomobil , ​

Detay bilgi talebi için ekranın solunda bulunan departman yetkililerine mail ile ulaşabilirsiniz.

Neden biz;

TL bazında kiralama süresi boyunca sabit fiyat garantisi,

Kirama süresi boyunca sınırsız km kullanımı,

DBS sistemi veya Peşin ödeme olmaksızın ay sonu faturayı takiben ödeme imkanı.

 

1985 yılından bu tarafa edinilmiş tecrübe ve günümüzün teknolojik imkanlarıyla donatılmış operasyon yapımız ve taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayacak  araçlarla (kamyon grubu, açık/kapalı kasa, TIR)  kimyevi olmayan materyallerin taşımasını yapıyoruz.

Çalışma prensibimiz, size özel yüklerin taşınması üzerine kurulmuştur (tek seferlik taşıma ya da rutin/düzenli taşıma olabilir). Dolaysıyla sunacağımız hizmet, sizin koşul ve parametrelerinize göre şekillendirilir, istek ve taleplerinize göre oluşturulur.